Twoje własne mieszkanie w zasięgu ręki!

Wrocław i okolice

MIESZKANIA – KUPNO, SPRZEDAŻ, WYNAJEM

Kupno mieszkania we Wrocławiu

Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Wam na drodze prowadzącej do kupna własnego mieszkania. Robimy to z pasją i zaangażowaniem oferując lokale mieszkalne zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zaufało nam wielu deweloperów dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprezentować Wam pełen wachlarz inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Z nami możecie tylko zyskać – zakup na rynku pierwotnym nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a z naszą opieką możecie być pewni, że uzyskacie najlepsze możliwe warunki u dewelopera.

Zakup na rynku wtórnym – czy warto?

Oczywiście! Na rynku wtórnym możemy znaleźć wyjątkowe oferty w lokalizacjach, które nie są już dostępne w stanie deweloperskim. Wysoki standard? Gotowe do wprowadzenia? Do odświeżenia czy do kompletnego remontu? Znajdziemy to czego szukacie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Dzięki naszej pomocy unikniecie także pułapek prawnych i niejasnych sytuacji, a wsparcie naszych doradców finansowych czy projektantów wnętrz będzie dodatkowym atutem.

Sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego we Wrocławiu

Posiadasz mieszkanie i chciałbyś je sprzedać? Jesteśmy po to aby w tym pomóc! Umówmy się na spotkanie, obejrzymy oraz oszacujemy wartość Twojej nieruchomości w oparciu o realne ceny transakcyjne podobnych lokali w okolicy, a także bazując na naszym doświadczeniu. Profesjonalna sesja zdjęciowa, spacer 3D, rzut oraz pomiary mieszkania to podstawowe narzędzia, z których korzystamy, a nasz zaawansowany marketing sprawia, że zanim się obejrzysz znajdziemy się u notariusza a Ty będziesz mógł cieszyć się udaną i bezpiecznie przeprowadzoną transakcją. Współpraca z nami to same korzyści – działamy na bardzo przejrzystych warunkach. Ograniczenia nas nie dotyczą – współpracujemy także z innymi biurami nieruchomości aby dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych klientów.

Mieszkania na wynajem we Wrocławiu

Dzięki nam wynajmiesz swoje mieszkanie nie tracąc czasu na przygotowanie oferty, nieustające telefony czy prezentacje – zajmiemy się tym za Ciebie. Stworzymy ofertę oraz doradzimy, a korzystając z naszego obszernego marketingu dotrzemy do każdej grupy potencjalnych klientów zainteresowanych mieszkaniami na wynajem we Wrocławiu. Skorzystaj z pomocy i doświadczenia naszych agentów N-Home – już dziś umów się na spotkanie.

Z nami wynajmiesz wymarzone mieszkanie we Wrocławiu

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę mieszkań w każdej części Wrocławia. Wiemy, że często to lokalizacja oraz cena stanowią kluczowe parametry tym samym najważniejsze dla nas to poznać Wasze oczekiwania. Nie musicie już martwić się o umowę oraz jej warunki – przeprowadzimy Was przez cały proces od A do Z zapewniając bezpieczeństwo.