Opis nieruchomości
Mieszkanie
43 m2 + balkon
7 m2:
- pokój dzienny + aneks 17,81 m2
- pokój 13,36 m2
- Łazienka 4,75 m2
- korytarz 7,31 m2
Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego, Parku Tysiąclecia, toru wrotkarskiego i dużego placu zabaw "Kuźnia Piratów".
Tereny zielone zapewnią mieszkańcom zarówno aktywność sportową, jak i odpoczynek. W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, salony fryzjerskie i kosmetyczne, dyskont PoloMarket, sklepy osiedlowe, restauracje i kościół.
Miejsce doskonale połączone z resztą Wrocławia poprzez komunikację miejską, sąsiadujący Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki oraz Autostradową Obwodnicę Wrocławia (A8). W odległości 3 km znajduje się Centrum Handlowe Magnolia, Fashion Outlet i Stadion Miejski z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci.
Mieszkania oddawane będą w
standardzie deweloperskim podwyższonym, tzn.:
- ściany i sufity gładkie tynkowane,
- parapety z konglomeratu marmurowego,
- grzejniki panelowe konwektorowe z termostatami,
- okna z nawietrzakami,
- rolety zewnętrzne na wszystkich kondygnacjach,
- drzwi wejściowe do mieszkań o odporności na włamania klasy C,
- instalacja elektryczna (z osprzętem), hydrauliczna, teletechniczna, domofonowa.
Voucher 10% na zakupy W Leroy Merlin
Brak Prowizji
PCC 0%
Do odbioru 4 kwartał 2022
Oznaczenie nieruchomości: B3-K3-M05
Zachęcam do kontaktu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Współpraca z nami się opłaca:
- Oferujemy wsparcie przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości z opcją dodatkowych korzyści - szczegóły u doradcy finansowego;
- Pomożemy we wszystkich formalnościach;
- Oferujemy szereg innych usług związanych z zakupem nieruchomości.
*Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66§1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte maja charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.