Zainwestuj w lokal i rozwiń swój biznes!

Wrocław i okolice

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE – KUPNO, SPRZEDAŻ, WYNAJEM

Nieruchomości komercyjne we Wrocławiu – kupić czy wynająć?

Spotykając się z naszymi specjalistami dostaniesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pomożemy Ci znaleźć lokal idealny pod prowadzony przez Ciebie biznes. W naszej ofercie posiadamy lokale gastronomiczne oraz handlowe, biura a także powierzchnie magazynowe zarówno na sprzedaż jak i do wynajęcia. Powiedz nam na czym Ci zależy a my zajmiemy się resztą.

Sprzedaż nieruchomości komercyjnych

Posiadasz lokal usługowy na sprzedaż lub chcesz go wynająć? W naszych rękach bez problemu znajdziesz kupującego bądź najemcę. Przygotujemy ofertę, która znajdzie się na najważniejszych portalach z nieruchomościami a dzięki bezpośredniej współpracy z lokalnymi, wrocławskimi przedsiębiorcami możesz mieć pewność, że dotrzemy do potencjalnych klientów najlepiej jak to tylko możliwe.

Inwestycja w przyszłość

Poszukiwanie lokalu pod własną działalność to bardzo istotny krok na drodze zawodowej, a my chętnie będziemy Ci w niej towarzyszyć. Dla Ciebie sprawdzamy stan nieruchomości zarówno od strony prawnej jak i technicznej abyś mógł w pełni skupić się na prowadzonym w niej biznesie po bezpiecznej i udanej transakcji.

Wynajem lokali użytkowych we Wrocławiu – zadbaj o swoją firmę już dziś!

Zaczynając własną działalność potrzebujecie miejsca, w którym będziecie mogli ją prowadzić i tutaj z pomocą przychodzą nasi agenci N-Home. Niezależnie od sektora, w którym działacie pomożemy Wam znaleźć idealny lokal do wynajęcia. W ten sposób będziecie mogli sprawdzić rentowność Waszego pomysłu i ocenić czy dana lokalizacja oraz warunki spełniają Wasze oczekiwania, zanim zdecydujecie się na zakup lokalu.
Dzięki pomocy pośredników N-Home uzyskasz najlepszą ofertę, najkorzystniejsze warunki wynajmu a także bezpieczeństwo i opiekę na każdym etapie transakcji.