Spełnij swoje marzenie o własnym domu!

Wrocław i okolice

Domy – kupno, sprzedaż, wynajem

Sprzedaj dom z N-Home nieruchomości.

Chcesz sprzedać dom we Wrocławiu lub okolicach? Skontaktuj się z nami! Oszacujemy wartość Twojej nieruchomości, pomożemy w przygotowaniu wymaganych dokumentów, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową wraz ze spacerem 3D oraz zdjęciami z drona, a dzięki naszemu zaawansowanemu marketingowi dotrzemy do potencjalnych klientów w mgnieniu oka tak, aby obie strony mogły cieszyć się bezpieczną i udaną transakcją.

Zadbaj o przyszłość i zainwestuj w swój własny dom.

W naszej ofercie znajdziesz domy zarówno we Wrocławiu jak i w okolicznych miejscowościach takich jak Długołęka, Sobótka, Mędłów czy Wilkszyn, które cieszą się ogromną popularnością. Nie ograniczamy się, zajmujemy się zarówno rynkiem pierwotnym jak i rynkiem wtórnym stawiając na różnorodność. Willa z basenem, dom jednorodzinny z dużym ogrodem, szeregówka czy bliźniak? Z nami znajdziesz to czego szukasz.

Domy na wynajem we Wrocławiu

Posiadasz dom i chciałbyś go wynająć? Zajmiemy się tym za Ciebie! W N-Home mamy specjalistów w tej dziedzinie, którzy zdejmą z Ciebie ciężar telefonów, prezentacji i biurokracji, abyś nie tracił swojego czasu. Przygotujemy ofertę oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami poszukującymi domów na wynajem dla swoich pracowników – skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy pomóc.

Wynajem domu – komfort, na który możesz sobie pozwolić.

Wynajem domu jest świetną alternatywą dla osób poszukujących prywatności, spokoju, własnej przestrzeni w postaci ogrodu czy też często zmieniających miejsce zamieszkania. Znajdziemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb biorąc pod uwagę lokalizację, standard czy cenę wynajmu. A może będzie to pierwszy krok do zakupu własnego domu?