Nieruchomości komercyjne

Wrocław i okolice

Biura i sklepy na wynajem we Wrocławiu

Wynajem lokalu komercyjnego nieco się różni od wynajmowania mieszkania. Tutaj zwracamy uwagę na nieco inne rzeczy. W niektórych rodzajach biznesu nieco mniej liczą się walory estetyczne placówki, mniej też kierujemy się odczuciami co do nieruchomości – w końcu mamy w niej prowadzić biznes. Na co zwracać uwagę, wynajmując lokal komercyjny?

Poszukiwanie lokalu komercyjnego – najistotniejsze czynniki

Koniecznie zwracamy uwagę na lokalizację. Na ogół, im bardziej w centrum, tym drożej, lecz szanse na założenie bardziej dochodowego biznesu również rosną. Zwracamy również uwagę na umowę – to od niej zależą najistotniejsze sprawy, takie jak określenie strony odpowiedzialnej za likwidację usterek, warunki wypowiedzenia umowy, czy też sytuacje, w których można skorzystać z kaucji oraz wiele innych.

Standardy lokali na wynajem we Wrocławiu

Standardy lokali na wynajem we Wrocławiu także są różne. Jeśli trafimy na dobrą okazję, możemy znaleźć lokum nie tylko w dobrym miejscu i adekwatnej cenie, lecz tez wynegocjować część wyposażenia w cenie. Na ogół wynajmowane lokale pozostawiane są bez wyposażenia po poprzednim właścicielu, lecz może się zdarzyć, że trafisz na prawdziwą okazję. Twoje szanse na interesującą transakcję rosną, gdy do pomocy angażujesz profesjonalnego pośrednika.

Zwracamy uwagę również na stan techniczny lokalu. Sprawdzamy, w jakim stanie są poszczególne instalacje i czy nie wymagają wymiany. Lokale komercyjne we Wrocławiu na ogół są na wysokim poziomie, wiec ryzyko jest niewielkie, lecz sprawdzenie stanu nieruchomości przed wynajęciem to nasz obowiązek.

 

Wynajmnij lokal dla Twojej firmy we Wrocławiu!

Lokale usługowe we Wrocławiu – to się opłaca!

Wynajmując lokal pod działalność gospodarczą, w której stawiasz dopiero pierwsze kroki, masz szansę sprawdzić rentowność swojego pomysłu, narażając się na mniejsze koszty, niż wykupując od razu lokal na własność. Z wynajmu lokalu korzystają osoby działające w różnych branżach, a najczęściej wynajmowane są placówki pod lokale gastronomiczne, salony fryzjerskie czy też choćby sklepy z używaną odzieżą, do których klienci chodzą coraz chętniej.

Wynajem lokalu może być bardzo opłacalnym rozwiązaniem, pod warunkiem, że zabierzemy się do tego we właściwy sposób. Warto przemyśleć zaangażowanie profesjonalnego pośrednika, dzięki któremu cały proceder odbędzie się dużo sprawniej, pozostawiając nas z korzystną transakcją w ręku.

N-Home Nieruchomości – dobre biuro nieruchomości we Wrocławiu, które pomoże CI znaleźć idealną nieruchomość do kupienia bądź wynajęcia

TNT Tomasz Nazarewicz

+48 884 707 484

biuro@n-home.pl

pl. Legionów 2/5, IIp, Wrocław

(wejście od podwórza)